Hakkımızda

ÇELİKSOY firması 1983 yılında kurulmuş ve o günden bu güne kalitesinden ödün vermeyen konfor ve zerafeti bir arada tutmaya özen gösteren nadir firmalardan bir tanesi olmayı başarmıştır..Çeliksoy olarak müşterilerimizin istekleri ve beğenilerine en uygun hizmeti verebilmek için büyük bir çaba göster mekteyiz.Kaliteli üretimi görev bilen ve bundan ödün vermeyen firmamız yıllardır toptan ve perakende satış yaparak hizmet vermektedir. Firmamız ürünlerinin en büyük özelliği dayanıklı,estetik,konforlu ve ergonomik oluşudur.

Bu özelliklere dayalı olarak müşterilerimize satış sonrasında da güvence verebilmemiz ve müşterilerimizin yüzünü güldürebilmemiz de bizim için büyük önem taşımaktadır. Teknolojiyle gelişen dünyamızda yeniliklere açık olmanın bir ihtiyaç olduğunun bilincinde olan ÇELİKSOY OTEL, RESTORAN,CAFE, BAR,PASTANE, OKUL ve DERSANE gibi işletmelerde 1.sınıf hizmet anlayışını sizlere sunmaktan gurur duymaktadır..

Yenilikte tam hizmet anlayışı AR-GE grubumuz tarafından müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak üzere iç-dış mekanlarda kullanılabilecek ürünlerin tespiti ile başlar ve mekana uygun tasarım ve donanımın belirlenmesi ile devam eder. Ürün teslimi ile görevini tamamlamış olduğunu düşünmeyen ÇELİKSOY ürün yerleşimi konusunda da müşterilerine hizmet vererek müşteri memnuniyetini ne derece önemsediğini göstermektedir.

ÇELİKSOY sandalye ve masa üretiminde kullanılan hammaddeler ve işçilik 1.sınıf olup,metal ürünleri setöründe lider olma çabası içindedir. Mevcut olan modellerimizin kalitesini ve tasarımlarını modern çağın tüketicileri standartları ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştiriyoruz ve beğeninize sunuyoruz..

ÇELİKSOY ailesi olarak en güzelini,en rahatını ve en kalitelisini müşterilerimize sunmanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Size iyi bir yaşam sunuyoruz.... aslında size bir yaşam konsepti sunuyoruz...